1. Головна
 2. /
 3. Новини
 4. /
 5. День пам’яті героїв Крут

День пам’яті героїв Крут

                               Любіть Україну, як вірні сини
                               Віддати життя їй готовіє,
                               Як юні сини, що життя віддали
                                Під крутами всі, як Герої…
    29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.
    26 січня в закладі були проведені тематичні заходи, а саме: виховні години скорботи і пам’яті, бесіди, презентація «Крути: і сум, і біль, і вічна слава!», відео ролик “Лист без конверта” присвячений воїнам Крут, година спогад «Голокост - шрам на серці людства», урок пам'яті «Свічка пам'яті до Міжнародного Дня пам'яті жертв Голокосту», перегляд відео «Бій під Крутами», перегляд фільму «Шлях у вічність. Пам’яті героїв Крут».
      Під час заходів йшлося про подвиг студентів під Крутами, який відбувся у 1918 р. Учні обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами. Учні вшанували пам’ять 300 молодих захисників, які поклали голови за волю своєї держави хвилиною мовчання. На жаль, історія повторюється і сьогодні українці змушені знову відстоювати свої права та кордони. Всі проведені заходи до Дня пам’яті Героїв Крут об’єднала думка про те, що цей день назавжди залишиться в пам’яті світлим днем подвигу та прикладу для нинішніх і майбутніх поколінь, надії і любові до своєї Вітчизни.
   29 січня 1918 року – це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Жертовності та героїзму Крут забувати не можливо.
Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Людям із порушенням зору