1. Головна
 2. /
 3. Новини
 4. /
 5. День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

   Україна – територія Гідності і Свободи! Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність.
   19 листопада напередодні Дня Гідності та Свободи здобувачі освіти вшановували славу, патріотизм та непереможний дух учасників революцій та бойових дій. В закладі було проведено наступні заходи: урок «Вільні творити майбутнє», виховна година «Що означає бути гідним?», бесіда з елементами розповіді «Україна – країна Гідності і Свободи», усний журнал «Україна - країна нескорених», виховна бесіда присвячена Дню Гідності і Свободи «З Україною в серці», тренінгове заняття «Як поважати себе», урок мужності «Україна – країна нескорених», урок – реквієм «Ми пам’ятаємо», урок-реквієм «Герої не вмирають», година – пам’яті до Дня Гідності та Свободи "Україна в наших серцях", перегляд документального фільму «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», година спілкування «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України», книжкова виставка «За України долю стояв Майдан».
   Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Також ми повинні пам’ятати, що кожного разу коли на небі сіяють зорі, за нами спостерігає Небесна сотня, яка освітлює шлях України у краще життя.

Людям із порушенням зору