1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. День Гідності і Свободи

День Гідності і Свободи

Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року і революція 2013 року – Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

21 листопада украЇнці відзначають одну з нових, але знакових дат в історії України  – День Гідності та Свободи. Цей день — це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

З нагоди відзначення сьомої річниці Революції Гідності, з метою вшанування патріотизму громадян, у нашому закладі проведено наступні інформаційно-просвітницькі заходи:

  • виставка в шкільній бібліотеці художніх творів, фотографій та плакатів на тему: «Революція Гідності»;
  • перегляд документального фільму «Майдан»;
  • тематичні години спілкування: урок гідності та патріотизму «21 листопада – День Гідності і Свободи», урок-реквієм «Ми не забудемо», історичний екскурс «Майбутне України з Європою», усний журнал «Від Революції Гідності до Країни Гідності», урок-презентація «Тернисті шляхи мужності і слави», відеоурок «Революція Гідності та Свободи», урок пам’яті «Наша гідність і свобода», історична година «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», виховна година «Герої не вмирають», інформаційна година «Вони помирали, щоб жила Україна» та виховні години «День Гідності та Свободи», «Сучасні герої України».

Не забуваймо тих героїв, які виявили сміливість і боролися за права людини, за наші громадянські права, за нашу свободу!

Людям із порушенням зору