1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. День знань у Хрестівській...

День знань у Хрестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (святкова лінійка)

Початок нового навчального року, здавалося б,– звичайна щорічна подія, але для вчителів, учнів та батьків цей осінній день постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника. Перше вересня – це щось більше, ніж просто початок нової пори року – осені. Для більшості дітей цей день – справжнє свято. Свято нових знань, зустрічі з шкільними друзями та вчителями, які покажуть їм нові незвідані куточки Країни знань. Для першокласників цей навчальний рік стане першим, для випускників – останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Свято розпочали щасливі ведучі Гаєвська Еліта та Яцків Вероніка, після чого під урочисті оплески присутніх та спалахи фотокамер на шкільне подвір’я перші вчителі разом з одинадцятикласниками вивели поповнення шкільної родини. Першокласники стояли з величезними букетами, за якими їх не було навіть видно. Дітлахи із цікавістю роздивлялися подвір’я відтепер рідної школи, на якому вони зможуть побігати на перервах між уроками.

А тим часом до дітей звернулася директор школи Світлана Миколаївна Вишневецька. Вона привітала всіх учнів та вчителів із початком нового навчального року та побажала, щоб новий навчальний рік став роком професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя нехай виставляє лише гарні оцінки! Окрім цього, директор школи наголосила на тому, що сьогодні освіта в нашій державі реформується. Без підтримки батьків, громадськості школа існувати не може. Тому зі словами вдячності звернулася до завгоспа, робітника з обслуговування, педагогів, обслуговуючого персоналу, батьків, які допомогли підготувати школу до нового навчального року. З окремими словами вдячності звернулася до людей, які завжди приходять на допомогу, не дивлячись на власну зайнятість, – це Федоренко Андрій Васильович та Лабенок  Петро Іванович.

Останній перший дзвоник для учнів 11 класу, хвилюючі вірші та прониклива пісня розчулила всіх присутніх. І от нарешті слово отримали головні на святі – першокласники! Малеча боязко, але впевнено розповідала вивчені вірші, обіцяла старанно навчатися і стати гідною зміною школярам старших класів! Сьогоднішнє свято не залишилося без приємних подарунків. Від  депутата обласної ради, іменного благодійного фонду Володимира Хвостова учні 1 класу отримали футбольні, волейбольні м’ячі та сувенірну продукцію.

Святкова лінійка добігала до логічного завершення, всі присутні це відчували. Іванка Кубряк  та випускник Кудако Павло, Грінченко Юрій Дмитрович і Акимова Світлана Сергіївна дзвониками оголосили про початок нового навчального року. На перший у своєму житті урок первачки пішли у супроводі найстарших учнів школи.

Хочеться вірити, що цей день назавжди залишиться у пам’яті учнів, а школа стане для них другою домівкою. Хай же щастить школярам у всьому, а вчителі обов’язково зроблять усе можливе, щоб зробити години перебування учнів у школі веселими, корисними і продуктивними!

Людям із порушенням зору