1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Міжнародний день миру

Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру.

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
З нагоди Дня миру у школі пройшли тематичні заходи. День розпочався оформлення фотозони та виставки малюнків. Класними керівниками проведено виховні години  «Ми за мир», «Білий голуб миру, не забудь про Україну», вікторина «Ми за мир у світі!», усний журнал «Прагнемо миру», історичний екскурс історія і значення свята «Міжнародний день миру», перегляд та обговорення відеоролика «21 вересня – День Миру».

Школярі висловлювали  побажаннями миру та злагоди. Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Людям із порушенням зору