1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Міжнародний день пам’яті жертв...

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

   27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. У цей день в 1945 році війська першого українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.
     З нагоди Дня пам’яті жертв Голокосту в закладі 26 січня були проведені заходи:
- виховний захід «КРУТИ: ТРАГЕДІЯ та ПОДВИГ»;
- історична відео- година Бій під Крутами - символ героїзму та відданості Українській державі;
- презентація «Чужого горя не буває», «Голокост нам треба пам’ятати». Діти вшанували пам’ять жертв Голокосту хвилиною мовчання. Також переглянули відео «День в історії. 27 січня Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту».
       У День скорботи і пам’яті ми приєднуємося до загальної печалі і співчуваємо великій втраті, ім’я якої – Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але хай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися. Будемо пам’ятати...

Людям із порушенням зору