1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. «PROнавички майбутнього»

«PROнавички майбутнього»

З 10 по 15 травня на березі Чорного моря у Залізному Порту відбулося навчання майбутніх тренерів за програмою «PROнавички майбутнього», яка реалізується в рамках співпраці Міністерства освіти і науки України, Програми ООН з відновлення миру, та, зокрема, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).

Авторка програм «Рівний – рівному» та «PROнавички майбутнього» Наталія Лещук розробила комплекс з 15 занять, згрупованих у п`ять модулів («Комунікація майбутнього», «Кооперація успіху», «Логіка і життя», «Кольори креативності» та «Кар`єра і життя»), розрахованих на проведення з підлітками у формі інтерактивних тренінгів.

Семінар-тренінг згуртував психологів, соціальних педагогів, вчителів та представників адміністрацій закладів освіти з Херсонської та Запорізької областей.

Від опорного навчального закладу «Хрестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області» участь у тренінгу взяли директор школи Вишневецька Світлана Миколаївна та психолог Кравчук Валентина Василівна. Навчання було плідним, практичного спрямування, залишило безліч позитивних емоцій та натхнення. У подальших планах – реалізувати програму «PROнавички майбутнього» на базі школи у вигляді гуртка для підлітків.

Програма спрямована на формування  в молоді саме професійних навичок ХХІ століття, пов`язаних із творчим і критичним мисленням, усвідомленням майбутнього, умінням створювати індивідуальні й колективні стратегії дій; розвиток співтворчості, кроскультурності, миротворчості.

Після опанування курсу «PROнавички майбутнього» молодь зможе ставити важливі запитання й відповідати на них, критично оцінювати власні думки й думки інших людей із певної теми, формулювати й вирішувати проблеми, спілкуватися і працювати з іншими у процесі навчання, створювати нові знання й нові ідеї, що допомагатимуть будувати кращий світ.

З огляду на вимоги сучасного ринку праці та для забезпечення благополуччя в цілому, необхідність розвитку гнучких навичок стає все більш актуальним. Саме тому наш заклад освіти крокує в ногу з часом і впроваджує сучасні тенденції.

Людям із порушенням зору