1. Головна
 2. /
 3. Новини
 4. /
 5. Світла пам’ять нашим колегам

Світла пам’ять нашим колегам

Мій любий вчителю, ти тільки знай:
Любов до тебе житиме завжди,
У будь-яку годину, будь-де ти пам’ятай:
Закладений тобою скарб в нас житиме віки.

  Пішла з життя жінка, яка виховала не одне покоління гідних випускників….
  Педагогічний колектив цінував у ній велике почуття материнства до кожного. Хвилювання за долю учнів, учителів, намагання дати пораду, допомогти — це все про цю величну жінку. У неї кожна справа була замішана на любові до людей. І це безцінно. Її життя — це урок без перерви. 
  У 2004 році Марія Петрівна була нагороджено знаком «Відмінник освіти України». 
Ми вчилися у неї всьому: від уміння вести урок до уміння красиво і з честю жити, уміння дружити, працювати в команді. Марія Петрівна — приклад високого професіоналізму, доброти, душевної щедрості.
  Колектив Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів висловлює співчуття з приводу передчасної смерті колеги, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, близьких – усіх, хто знав і працював з Марією Петрівною.
  Світла пам’ять про цю прекрасну жінку завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів школи і залишиться назавжди у наших серцях.
  Сьогодні ми схиляємо голови перед своїм Учителем...
                                        Ідуть від нас учителі...
                                        В світи незнані і німі.
                                        За горизонт — мов журавлі...
                 Світла пам’ять Учителю, наставнику, другу...
                       Велика і добра Людино, прощавайте!
   Вчора, 07 жовтня 2021 року, не стало Мойсеєнко Людмили Федорівни.
Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, яка заслуговує на найкращі слова поваги та шани. 
   07 лютого 1967 року була призначена вчителем математики Хрестівської середньої школи. У цьому ж році переведена вчителем математики Першокостянтинівської восьмирічної школи. З 1970 році працювала вчителем математики Громівської, Сергіївської середніх шкіл. 
    У 1976 році Людмила Федорівна призначена вихователем ГПД Хрестівської середньої школи, а у 1980 році - на посаду бібліотекаря цього ж закладу. 
1994 році Мойсеєнко Л.Ф. звільнилась у зв’язку із виходом на заслужений відпочинок.
 Її любили й поважали колеги, батьки, учні за чуйне й добре серце, за материнську теплоту й розуміння, за те, що вона завжди підтримувала ініціативу, заохочувала творчість, помічала і схвалювала найменшу іскорку нового. 
    Відійшла у вічність людина прекрасної душі, фахівець своєї справи, яка ніколи не пасувала перед труднощами, націлювала всіх на поступ вперед, була новатором ідей. Вона зажди була поряд. Людина з великої літери, взірець інтелігентної людини і просто гарна жінка.
    Боляче, невимовно боляче говорити й писати ці слова... Пішла з життя дорога людина кожному з нас, мама трьох дітей і бабуся 5-тьох онуків. Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо її підтримки, не почуємо її влучних жартів та не скористаємося її мудрою порадою.
                      Вічна пам’ять...Велика втрата...Немає слів...

  Життя її обірвалося в повному розквіті сил і творчих планів. Тяжкої, непоправної втрати зазнали рідні,колеги, учні, батьки…
Пішла з життя вчитель з великої літери, Людина чуйна, добра, хороша. У 1994 році доля привела Біктімірову Наталію Григорівну в стіни Хрестівської школи. Протягом цих років вона простеляла дорогу у доросле життя учням початкових класів, сіяла добре і вічне у душі дітей. Любили і поважали її колеги, батьки, учні за чуйне і добре серце, за материнську теплоту і розуміння, за те, що вона завжди підтримувала ініціативу, заохочувала творчість, помічала і схвалювала найменшу іскринку нового.
  Пішла з життя дорога людина кожному із нас. Її життя - це її скарб, подарований людям, людським душам, друзям, дітям, онукам. Совісна і чутлива. Все своє вчительське життя вона жила з гадкою про тих, кому віддавала знання. Всі її пам'ятають і завжди дякують за науку. Вона рада була добрим словам подяки. У кожному учневі вона залишала частку свого серця.

  Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна світла пам’ять нашій колезі і другу.
   Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішла з життя жінка, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів,вміло вчила їх мудрості та відповідальності.
   Барановська Валентина Миколаївна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Вона була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч.
Хтось із великих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Валентину Миколаївну — особистість справді неординарну, яскраву, невтомного і самовідданого вчителя, хорошого колегу. Валентина Миколаївна була дуже енергійною людиною, великим працелюбом, гарною дружиною, люблячою матір’ю та бабусею. Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо її підтримки, не скористаємося її мудрою порадою.
    Колектив Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів висловлює співчуття з приводу передчасної смерті колишнього вчителя географії, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Валентиною Миколаївною.
    Світла пам’ять про Валентину Миколаївну завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів школи і залишиться назавжди у наших серцях.

Залишити коментар

Людям із порушенням зору