1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО...

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Школа! Школа! Це будні і свято.
Це уроки цікаві й весь світ! 
Рідна школа — це друзів багато.
Це дитинства і юності цвіт!

От і добігли до кінця шкільні роки навчання… Випускники ідуть в останній раз на урочисту лінійку, а далі —  здача ЗНО, правильний вибір життєвої дороги, вступні іспити…

Багатьом школярам так хотілося швидше закінчити школу, щоб відчути себе дорослими, самостійними, впевненими та незалежними… Але чомусь так моторошно на душі? Що ж заважає безтурботно веселитися та радіти? Мабуть те, що більше вже ніколи випускники не вишикуються на шкільній лінійці, не зайдуть у свій клас, не зберуться усі разом, не будуть слухати на уроці настанов першого вчителя, класного керівника, директора, так як завжди було продовж усіх років навчання… Залишаться тільки спогади, приємні спогади на все життя… Сумно, тривожно та водночас радісно сьогодні цим, уже дорослим дітям. Вони і справді стали зовсім дорослими, але для школи, для вчителів залишаться завжди дітьми, пустотливими і веселими, радісними і щасливими, неповторними і різними. Сьогодні пролунає для вас останній дзвінок у школі. А далі покличуть невідомі, незвідані дороги життя, у кожного своя.

Дорогі наші випускники! Дай вам Боже добра і щастя на життєвому шляху, світлих і радісних доріг, незрадливої долі. Хай щастить вам на великій дорозі самостійного життя!

Залишити коментар

Людям із порушенням зору