1. Головна
 2. /
 3. Новини
 4. /
 5. Всесвітній день боротьби зі...

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

   Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та рішення Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими 1988 року. З того часу минуло більше 30 років, але проблема боротьби з поширенням ВІЛ інфекції/СНІДу залишається досить актуальною для багатьох країн світу.
   У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.
   З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, донесення до молоді достовірної інформації про ВІЛ-інфекцію та СНІД, поглиблення знань про способи передачі й профілактику захворювання сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в нашій школі проведуть інформаційно-просвітницькі заходи. Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформовані.

Людям із порушенням зору