1. Головна
 2. /
 3. Учням
 4. /
 5. Всеукраїнська акція «16 днів...

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

    Щороку проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» була започаткована у 1991 році, датою початку було обрано 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок, а датою завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини. Особлива увага під час проведення акції приділяється питанням домашнього насилля та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насильства.
У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» детальніше учні 10 класу створили соціальний відеоролик. 
У ролику здобувачі освіти показали типові ситуації шкільного булінгу, коли школярів цькують їхні ж однокласники. «Не будьмо байдужими, не допустимо насилля! Все в наших руках. Зупинимо булінг разом!» – закликали діти у відео.
   Безумовно, подолання такого негативного явища, як насилля в родині, можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Всі ми маємо сказати "Ні!" насиллю у родині. Адже сім'я - це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту в нашому досить бурхливому світі, місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

Залишити коментар

Людям із порушенням зору