1. Головна
 2. /
 3. Учням
 4. /
 5. Всеукраїнський тиждень з протидії...

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

    Булінг (цькування) – тривожна тенденція, в сучасному українському суспільстві, і найгостріше вона постає в освітньому середовищі, де дитина проводить більшу частку свого повсякденного життя. 

    В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в закладі заплановані та проведені просвітницькі заходи з використанням дистанційних технологій. Головною метою заходів є інформування здобувачів освіти про різні прояви булінгу, його наслідки та методи боротьби з ним, для забезпечення дружньої та безпечної атмосфери в шкільному середовищі та попередження проявів булінгу. Булінг – дуже поширена проблема сучасного суспільства. Для того щоб таких ситуацій у нашому закладі не траплялося, шкільні омбудсмени вирішили попередити це явище і розповісти, як діяти в разі насилля.
    Шановні здобувачі освіти сподіваємося, що Ваші права не будуть порушуватися, адже наш заклад – це справжній дружній дім, де кожен може простягнути «руку допомоги». Якщо у Вас вдома чи в інших місцях трапляються конфліктні ситуації – не мовчіть! Звертайтеся до шкільних омбудсменів, вчителів, класних керівників, батьків або ж за телефонами довіри, які розміщені на інформаційній дошці психологічної служби закладу!

Людям із порушенням зору