1. Головна
 2. /
 3. Новини
 4. /
 5. Вивчаємо математику разом!

Вивчаємо математику разом!

З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження в учнів інтересу до математики з 17 по 21 січня у закладі проходив Тиждень математики.
Вікторина "Сім математичних пригод" для учнів 5-А та 5-Б класів. Гарний настрій і позитивні емоції отримали всі учасники освітнього процесу!
"Геометрія? Еврика!!!" урок-змагання для учнів 7-А, 7-Б класів за темою ознаки рівності трикутників.
   Учні 8А класу взяли участь у математичних змагання «Конкурс веселих математиків», під час якого діти розв’язували цікаві завдання. У ході змагань школярі отримали емоційно-позитивний заряд. Кожен із них, враховуючи свої індивідуальні особливості та інтереси, міг працювати із захопленням. Під час заходу учні дізналися багато цікавого, нового, пізнавального і корисного з математики.
  Учням 8Б класу була запропонована «Весела математична вікторина», під час якої діти не тільки відповідали на запитання та розв’язували цікаві задачі, а й показали, що володіють почуттям гумору, вміють підтримувати один одного; виявляють вміння знайти розв’язання до логічних задач.
  Для учнів 10 класу був проведений «Математичний брейн-ринг», метою якого було сприяння подальшому розвитку пізнавальних здібностей учнів; розвивати інтуїцію, кмітливість, ерудицію; учити учнів робити висновки; розвивати математичну допитливість та ініціативу; сприяти розвитку навичок міжособистісного спілкування; виховувати стійкий інтерес до математики, культуру математичного мислення. Із поставленими завданнями діти справились, впевнено відповідали на запитання, були активними. Дуже приємно, що десятикласники можуть не тільки розв’язувати цікаві та логічні задачі, а й вміють підтримувати один одного.

Людям із порушенням зору